USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa En Pucon Condominio Alicura Pucon Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Casa En Pucon Condominio Alicura

Vroegtijdige boeking
2026-07-05
2026-07-06

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

81

Casa En Pucon Condominio Alicura


Casa En Pucon Condominio Alicura hotel is gelegen op 2 km van Museo Mapuche Pucón, wat een uitstekende plek is om cultureel bewustzijn te vergroten. Het hotel binnen 25 minuten wandelen vanaf Plaza de Armas de Pucon biedt uitzichten op de patio en een een privézwembad.

Dit hotel is gelegen 2,1 km verwijderd van Playa Pucon. Het pand in Pucón ligt ook binnen 10 minuten met de auto weg van natuurlijke bezienswaardigheden zoals Enchanted Forest Pucon.

Casa En Pucon Condominio Alicura biedt de gasten een patio en een balkon, waar een strijkijzer en strijkplank, samen met een flatscreen TV met satellietzenders zijn beschikbaar. De kamers van Casa En Pucon Condominio Alicura hotel zijn voorzien van een waterkoker, een koelkast en een oven, samen met een apart toilet en een douche.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Monasterio Santa Clara de Pucon
    1899 km
  • La Poza
    1781 km
  • Plaza de Armas de Pucon
    2016 km
  • Casa Museo Padre Pancho
    2152 km
  • Feria Expoferia
    1824 km
  • Termas Rio Trancura
    1952 km
  • KPlay
    1992 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • WiFi

Horeca

  • Elektrische waterkoker
  • Droger
  • Keukengerei
  • Buiten eethoek

Kamervoorzieningen

  • Zithoek
  • Patio
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Strijkfaciliteiten
  • Wasmachine
  • Flat-screen TV

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 15:00 tot 23:00
Uitchecken: tot 11:00

Veelgestelde vragen

  • 🕌

    Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Casa En Pucon Condominio Alicura hotel?

    U kunt Playa Pucon bezoeken, omdat het op circa 25 minuten wandelafstand van Casa En Pucon Condominio Alicura hotel ligt of naar Plaza de Armas de Pucon op 2 km hiervandaan gaan. Als je nog meer bezienswaardigheden in Pucón wilt verkennen, ga dan naar Museo Mapuche Pucón op 2,1 km van de accommodatie.
  • 🚗

    Vind ik een parkeerplaats in Casa En Pucon Condominio Alicura hotel?

    Casa En Pucon Condominio Alicura hotel biedt een gratis priveparkeerplaatsen aan zijn gasten.
  • 🕗

    Wat is het laatste dat we kunnen van Casa En Pucon Condominio Alicura hotel uitchecken?

    Klanten van Casa En Pucon Condominio Alicura hotel moeten klaar zijn om om 11:00 uit te chechken.
  • Wat voor soort zwembad is er bij dit hotel in Pucón?

    Er is een zwembad beschikbaar bij dit hotel in Pucón.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-07-05
2026-07-06

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Casa En Pucon Condominio Alicura, Chili

Avenida Gran Alicura 80, Casa 18 18, Pucón, Chili

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © pucontophotels.com

All rights reserved